Meteen naar de inhoud

Coronavirus (COVID-19)

Scouting Nederland heeft haar advies aangescherpt, na de persconferenties van de overheid, wat betreft de opkomsten van onze scoutinggroep in relatie tot het coronavirus. Scouting Nederland adviseert alle scoutinggroepen om de opkomsten en kampen tot nader order niet door te laten gaan.

In het scoutingspel vindt veel fysiek contact plaats, met dit besluit sluiten we aan bij het advies van het kabinet om sociale contacten in het algemeen sterk te beperken. Hiermee nemen wij onze maatschappelijke verantwoordelijkheid als vereniging.

Onze scoutinggroep volgt het advies van Scouting Nederland. Dat betekent dat de opkomsten de komende tijd NIET doorgaan. Zodra er meer informatie is, zullen we jullie uiteraard verder informeren.

Lees ook het advies van Scouting Nederland op de pagina www.scouting.nl/covid-19.